1689 - Caterpillar GP15

Спецификации

Бренд:

Caterpillar

Носивост:

1500 кг

Висина на кревање:

3000 мм

Погон:

Плин

Висина на кран:

2060 мм

Година на производство:

1996

Состојба:

Репариран

Модел:

GP15

Категорија:

Стандарден

Трансмисија:

Автоматска

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

2230 x 1050 x 2060 мм

Должина на вилушки:

1100 мм

Тркала:

4

Гаранција:

Нема гаранција

5900€

4900€

+18% ДДВ

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack