1829 - Linde H25T 392

Спецификации

Бренд:

Linde

Носивост:

2500 кг

Висина на кревање:

4940 мм

Погон:

Плин

Висина на кран:

3120 мм

Година на производство:

2006

Состојба:

Репариран

Модел:

H25T 392

Категорија:

Стандарден

Трансмисија:

Хидростатска

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

2650 x 1200 x 3120 мм

Должина на вилушки:

1100 мм

Тркала:

4

Гаранција:

Нема гаранција

7950€

6250€

+18% ДДВ

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack