3608 - Linde L12AP 2F301

Specifikime

Marka:

Linde

Kapaciteti i ngarkimit:

1200 kg

Lartësia e ngritjes:

3800 mm

Motori:

Elektrik

Lartësia e vinçit::

1910 mm

Viti i prodhimit:

2013

Gjendja:

I riparuar

Model:

L12AP 2F301

Kategoria:

Për magazina

Transmisioni:

Automatik

Dimensione të pirunit: :

2050 x 800 x 1910 mm

Gjatësia e pirunëve:

1150 mm

Rrota:

7

Garancia:

6 muaj / 400 orë pune

Jeni të interesuar për produktin?

Shkarko PDF

PROCESI I RIPARIMIT

GARANCIA 6 MUAJ / 400 ORË PUNE

PRANIM KONTROLL
RIPARIM KONTROLL
TENEQEPUNUES DHE LYERJE KONTROLL
SALLONI EKSPOZUES KONTROLL
DORËZIM

Marka

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack