2986 - Sumitomo-Yale 13FL35PAXI2LD

Спецификации

Бренд:

Sumitomo-Yale

Носивост:

3500 кг

Висина на кревање:

5000 мм

Погон:

Плин

Висина на кран:

2570 мм

Година на производство:

2009

Состојба:

Репариран

Модел:

13FL35PAXI2LD

Категорија:

Стандарден

Трансмисија:

Автоматска

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

2850 x 1220 x 2570 мм

Должина на вилушки:

1070 мм

Тркала:

4

Гаранција:

На мотор - 6 месеци

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack