885 - Toyota 02-2TD20

Спецификации

Бренд:

Toyota

Носивост:

2000 кг

Висина на кревање:

Погон:

Дизел

Висина на кран:

Година на производство:

1998

Состојба:

Репариран

Модел:

02-2TD20

Категорија:

Стандарден

Трансмисија:

Автоматска

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

3250 x 1450 x 1300 мм

Должина на вилушки:

Тркала:

4

Гаранција:

Нема гаранција

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack